Įkvėpti judėti

"Labas rytas!" visai Melkio bendruomenei, gamtai ir, žinoma, sportui tariame kiekvieną rytą.
Tai mūsų kasdienybė, kuri atneša nuostabią savijautą, smagią nuotaiką ir puikią fizinę sveikatą. Mes bėgame, treniruojame visus kūno raumenis, vyksta aikido užsiėmimai, lankstumo mankštos bei įvairūs judrūs žaidimai gamtoje.
Nuo šiol mūsų sportinė veikla tampa dar aktyvesnė, lengviau ir paprasčiau įgyvendinama, ir už tai norime padėkoti Sporto rėmimo fondui, kurio dėka galėsime įsigyti daugiau inventoriaus sportui. Tai paįvairins mūsų treniruotes, bus lengviau dirbti su įvairiais kūno raumenimis. Prie mūsų fizinio aktyvumo kasryt kviečiame prisijungti ir tėvelius bei visą bendruomenę!
Esame Melkio šeima, kuriai svarbu, kad vaikai augtų sveiki ir energingi. Lai sportas ir gamta tampa ir Jūsų kasdienybės dalimi!

© 2014 - 2024     melkiomokykla@gmail.com     tel.: 8 699 82026